Bottle-game.com aicina savējos lietotājus Brazīlijā!


Tagad, lai iepazītos ar karstu mačo vai latinoamerikāņu skaistulīti, nav vajadzīgas biļetes un vīzas vairāk. Brazīliešu puiši un jaunavas pašas atnāks ciemos un komunicēs ar savējiem jaunajiem draugiem populāra video čata virtuālās istabās.

Krievijas izklaides portāla izstrādātāji, kas ir radīts flirtam un iepazīšanam pa zināmās spēles motīviem "Pudeles Griezšana", parakstīja kontraktu ar populāru brazīliešu BOACOMPRA internetlaukumu, kas ietver sevī vairāk kā 50 miljonu lietotāju.

Gaidāms, ka pēc kontrakta parakstīšanas vidējs ieņēmums pārrēķināšanā uz vienu lietotāju(APRU) izaugs no tagadējiem 50 centiem līdz 1-5$.

Speciāli brazīliešu viesiem portāls "Pudelīte" tika pārtulkots uz portugāļu valodu. Tomēr tas neapmaisīs Krievijas lietotājiem brīvi komunicēt ar savējiem jaunajiem draugiem - čatos būs pieejams automātisks online tulkojums. Nekādu valodas barjeru, tikai brīva saskarsme, flirts, romantika un tūkstoši jaunu patīkamu iepazīšanos!

Šobrīd Pudeles Griezšana portals ir pieejams angļu, franču, vācг, latviešu, ķīnu un krievu valodās.

Bottlegame - ir izklaides interneta portāls izveidots online komunicēšanai un flirtēšanai bazēts on slavenas spēles Pudeles Griezšana. Tas ir pirmais un vienīgais interneta portals, kurš apvieno klasisko online komunicēšanu ar daudzlietotāju video čatu ar spēles raksturu.

Vietne piedāvā lielisku iespēju tikties un datumu tiešsaistē, atrast jaunus draugus - vienmēr ir tūkstošiem cilvēku, spēlējot tiešsaistē, un kurš būs nākamais upuris, ja virtuālā pudele vienmēr nāk kā pārsteigums! Spēlētājiem ir plaša izvēle iespējas: viņi var video čatīties dažādās virtuālajās telpās, izmantojot kopīgas vai privātās tērzēšanas iespējas, klāt virtuālās dāvanas un teksta čats. Video tērzēšana nodrošina 24/7 savaldību un auto aizliegumu sistēmu, lai nodrošinātu vienmērīgu saziņu un atvieglinātu spēļu atmosfēru.

Vietne ir paredzēta 18 + auditorijai.Reģistrācija ir vienkārša un ātra.Vietne piedāvā daudz interaktīvās funkcijas tās lietotājiem. Pudeles Griezšana video Čats ir pieejams bottle-game.com un populārākajos sociālos tīklos.

«Tas viss notiek pēc griešanās! Spēlējiet Pudeles Griezšana tiešsaistē un sajutīsiet atšķirību» - saka Pudeles Griezšana veidotāji.

Pagājušajā gadā spēle ir ieguvuši 2,5 milj lietotājus. Ar BOACOMPRA tas kļūs 20 reizes lielāks!

Pievienojieties mums uz bottle-game.com un lai būt jautri!