Pudelīte - vairāk nekā 3,5 milj lietotāju!


Neskatoties uz tās nesen uzsākto, online dating pakalpojumu ikdienas flirts un komunikācijas pudeles game.com jau skārusi 3,5 milj lietotājiem. Spēle ir pieejama http://bottle-game.com un katrā populārā sociālā tīklā, kā arī App Store un Google Play.

BottleGame, pamatojoties uz slaveno "spin pudeli " spēle vienmēr ir liela interese, lai spēlētu lielā draugu kompānijā, kā arī sejas- to-face komunikācijas. No spēles noteikumi ir zināms visiem : spēlētāji sēž aplī unpudele tiek turēti vidū. Viens no spēlētājiem griež pudeli, un tad, kadpudele apstājas ,persona , pret kuriemmute pudeles tiek norādīts, tiks noskūpstīja persona, kas griež pudeli. TagadBottleGame vietne sniedz katrs interneta lietotājs ir iespēja spēlēt šo brīnišķīgo spēli tiešsaistē.

Lai pievienotos video tērzēšanu , jums ir nepieciešams iet cauri ātri reģistrāciju un ievadiet virtuālo tērzēšanas istabā. Spēļu raksturs video samazina līmeni kautrība , diskomfortu un psiholoģiskā spriedze starp spēlētājiem un nodrošina ērtu un vienmērīgu saziņu starp tām. Video un audio čata iespējas, lai padarītu procesu tiešsaistes komunikācijas un iepazīšanās spilgti un emocionāli. Tiem spēlētājiem, kuriem nav video kameru var spēlēt PhotoKiss telpā, izmantojot fotogrāfijas, kas pārstāvēs viņus spēlē.

Katru virtuālā telpa var uzņemt līdz pat 24 spēlētājiem . . Cilvēku spēlē , kā arī sava dzimuma katrā numurā skaitlis atspoguļo pretī , sieviešu un vīriešu ikonas. BottleGame pieteikums ir pieejams katrā tautas sociālo tīklu, kā arī tās mobilo versijas ir pieejamas bezmaksas lejupielādeiApp Store un Google Play. Drīzpilna versija video tērzēšana būs pieejami iOS, bet Android lietotāji jau tagad var video tērzēšana pargo!

Online multi - lietotāja video tērzēšana BottleGame piedāvā pilnīgi jaunu pieeju tiešsaistes iepazīšanās un komunikācijas. Spēlētāji var spēlēt " Spin pudeli " spēle , un tajā pašā laikā tērzēšana , flirt , satikt jaunus cilvēkus, iegūt jaunus draugus . Vislaimīgākais tiem var pat atrast mīlestību ! Video tērzēšana ir lokalizēts uz angļu , vācu, portugāļu, ķīniešu , latviešu un krievu valodās. Bottlegame video tērzēšana irpirmais interneta pakalpojums , kas lieliski līdzsvaro tradicionālo tiešsaistes iepazīšanās pakalpojumus un video tērzēšanu.

Tiešsaistes moderators un auto - ban sistēma nodrošinātu pakalpojuma kvalitāti un uzturēt augstu komforta līmeni dalībniekiem, izsekot nepiedienīgu uzvedību.

www.bottle-game.com