Kompensācijas politika - BottleGame


Mūsu uzņēmums ir ļoti īpaši par jebkādu informāciju no lietotājiem mūsu spēli. Ja jūs varat nosūtīt mums ziņu, informējot par kļūdu, jebkuru jautājumu vai tikai ierosinājumu, jūs saņemsiet ātru un kompetentu atbildi no mūsu tehniskā atbalsta komanda 48 stundu laikā.

Kā likums visi vairākums problēmas ir atrisinātas "uz vietas".

Tomēr, lūdzu, izlasiet kompensācijas politiku BottleGame.com produktiem.

BottleGame nodrošina pilnu kompensāciju par savu maksājumu šādos gadījumos::

• Kad jūs stabili rodas kļūda, kas ir novērst jūs no papildinot savu kontu ar spēli, un, ja mēs nevaram izlabot kļūdu pieņemamā termiņā vai nespēj ierosināt pagaidu risinājumu.

Lūdzu, ņemiet vērā! Šajā gadījumā kompensāciju tikai dota, ja jums sniegt detalizētu informāciju par savu kļūdu, ko mūsu atbalsta personāls pieprasīto, piemēram, ekrānšāviņi kļūdu ziņojumus, log failus, detalizētus aprakstus par savu darbību, failu paraugiem utt

• ja jūs nejauši dublēt maksājumu.

Mēs paturam tiesības atteikties no kompensācijas pieprasījumus šādos gadījumos:

• kad lietotājs pieprasa kompensāciju uzreiz pēc tam, kad papildināta viņa / viņas spēļu kontu

• ja lietotājs informē mūs par mainot savu lēmumu iegādāties in-spēle sellable posteņi pēc tam jau ir papildināta viņa / viņas kontā nesniedzot nekādus konkrētus iemeslus.

• kad iemesli, kas neļauj klientam no pareizi izmantojot mūsu mājas lapā ir skaidri norādīts uz mūsu oficiālajā vietnē. (piemēram, ja klients pieprasa kompensāciju, jo nav pazīmju vai preces, kuras mēs nekad apgalvoja sniegt).

Tādos gadījumos, ja jūs nepiekrītat mūsu pamatojumu atmaksas atteikumu, jūs varat pieteikties uz savu banku un uzsākt maksājuma atdošanu.